Programa provisional

XXII FORO DOS RECURSOS MARIÑOS E DA ACUICULTURA DAS RÍAS GALEGAS

Avance do programa XXII Foroacui

 

Xoves, día 10/X/19

 

  • 09.00 Benvida, recollida de documentación e colocación de paneis
  • 10.00 Inauguración do foro
  • 10.30 Conferencia Inaugural
    • Francisco Saborido Rey, Director do IIM de Vigo
      “O Instituto de Investigacións Mariñas”
    • Moderador: Manuel Rey Méndez, USC (ou Rosa Menéndez López, presidenta do CSIC).
  • 11.00 Café
  • 11.30 Mesa de Traballo: “O IIM”
    • Xosé Antón Álvarez Salgado, IIM Vigo
      “Afloramento e recursos pesqueiros e marisqueiros do Mar de Galicia”
    • José Manuel Fernández Babarro, IIM Vigo
      “Novos retos na acuicultura do mexillón”
    • Ricardo Isaac Pérez Martín, IIM Vigo
      “O problema dos descartes en Europa”
    • Moderador: Francisco Saborido Rey, Director do IIM, ou Rosa Menéndez López, presidenta do (CSIC)
  • 13.00 Mesa de Traballo: Marisqueo e Pesca de Baixura
    • Miguel Vivas Salvador, IEO DE MURCIA
      “Efectos no ecosistema dunha especie invasora: Callinectes sapidus, o caso do Mar Menor”
    • Juan Barja, USC
      “Mortalidades de moluscos no medio mariño. Orixe e solucións”
    • Guillem Chust, Azti.
      “O quecemento do océano e a redistribución dos recursos mariños”
    • Moderador: Xosé Antonio Padín Álvarez, IIM/CSIC
  • 14.30 Tempo para xantar
  • 16.30 Mesa de Traballo: Acuicultura
    • Pablo Caballero Javierre, Xefe de Servizo de Conservación da Natureza da Xunta de Galicia
      “Conservación das pobociones de salmón en Galicia”
    • Fernando Sanz, Skretting
      “Novas dietas para el atún roxo”
    • Manuel Luna García, Universidade de Cantabria
      “Aplicacións de Intelixencia Artificial e Big Data no proceso de toma de decisións das empresas de acuicultura”
    • Moderador: Jacobo Fernández Casal, Grupo Nueva Pescanova
  • 18.00 Mesa de Traballo: Empresa e Recursos
    • David Suárez Montes, Neoalgae Micro Seaweed Products

      “Aplicacións comerciais das microalgas na empresa Neoalgae”
    • Bernardo Mª Basurco de Lara, CIHEAM Zaragoza. SEA
      “A cadena de valor na piscicultura mariña mediterránea”
    • Pascual Rey, Director de Aquatreck
      “Solucións innovadoras na prevención, diagnóstico e vacinación de enfermidades en peces”
    • Moderador:Miguel Lastres Couto, IGAFA
  • 20.00 “XXXI Ciclo Cultivando o Mar”: Historia das Conservas no Grove
    • Francisco Meis Durán, Técnico de Medio Ambiente Concello do Grove
    • Liliana Solis, Confraría de Noia (en representación das Asistencias Técnicas de Confrarias de Noia, Campelo, Vilanova e Vilaxoan)
        “Evolución comparada das poboacións naturáis das principais especies de bivalvos comerciais de Galicia : berberecho e ameixas fina, babosa e xaponesa no último decenio e cos factores determinantes da mesma”
    • Moderador: Xosé Antonio Padín Álvarez, IIM/CSIC

Venres, día 11/X/19

TEMA DA XORNADA: Efectos do Brexit

  • 09.30 Inauguración da xornada
  • 9.45 Mesa de Traballo: Brexit, efectos na pesca e na acuicultura (I)
    • Mercedes Rodríguez Moreda, Directora Xeral de Pesca, Acuicultura e Innovación Tecnolóxica
      “Consideracións sobre os efectos do Brexit”
    • Juan Manuel Vieites Baptista de Sousa, ANFACO-CECOPESCA
      “Impacto do Brexit no complexo mar-industria”
    • Moderador: Jacobo Fernández Casal, Grupo Nueva Pescanova
  • 11.00 Café
  • 11.30 Mesa de Traballo: Brexit, efectos na pesca e na acuicultura (II)
    • Carlos Sebastián Villasante Larramendi, USC
      “Os impactos do Brexit no sector da acuicultura en España e na Unión Europea”
    • José Manuel Sobrino Heredia
      “Consecuencias dunha rotura ordeada ou brusca do Reino Unido da UE no sector marítimo-pesqueiro europeo
    • Moderador: Miguel Lastres Couto, IGAFA
  • 12.45 Conferencia Maxistral:
    • José Joaquín Hernández Brito, Director Executivo do Atlantic International Research Centre (AIR-Centre)
      “A investigación mariña no océano Atlántico”
    • Moderador: Manuel Rey Méndez, USC
  • 13.45 Entrega do XV Premio ao Mellor Panel e Clausura